О.Тұрмағанбетұлы атындағы Маңғыстау индустриалды техникалық колледжін бітіруші түлектер

 

2019 - 2020 оқу жылында Маңғыстау индустриалды техникалық колледжінің түлектері төмендегі мамандықтар бойынша бітіріп шықты:

 

1401000 «Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану»

0701000 -   Пайдалы қазбалар кен орындарын геологиялық түсіру, іздеу және барлау (түрлері    

бойынша)

0901000 -   Электр станциялары мен желілерінің  электр жабдықтары (түрлері бойынша)

0911000 -   Электр және электрлі механикалық жабдықтарды  техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша)

1504000 -   Фермер шаруашылығы(бейін бойынша)

0510000 -   Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану (қолдану аясы және салалары бойынша)

0515000 -   Менеджмент (қолдану аясы және салалар бойынша)

0518000 -   Есеп және аудит

1305000 -   Ақпараттық жүйелер

1302000 -   Автоматтандыру және басқару

1203000 -   Теміржол көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару           

1304000 -   Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)

0809000 -   Мұнай мен газ кенорындарын пайдалану (бейін бойынша)

 

1401000 – «Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану» 4ПГС-16Б

1. Айтенов Нұрбол Байболұлы

2. Айтуғанов Сырым Төлегенұлы

3. Аманжолов Наурызбай Казыевич

4. Аманұлы Жарылғасын

5. Атағұлов Бекболат Утесинұлы

6. Джамалова Нуржамал Мақсатқызы

7. Каукенов Бексат Тарихұлы

8. Қаржаубаев Нұртілек Рашидұлы

9. Қосайұлы Смағұл

10. Наурызбаев Арыстанбек Берікбайұлы

11. Нуратдинов Жанболат Саматович

12. Орақов Қанат Қуанышұлы

13. Сағын Дамир  Мұңалұлы

14. Сезімбаев Дәурен Әлібекұлы

15. Тәжімұрат Әлішер Ашықбайұлы

16. Төребаев Жасұлан Мейрамұлы

17. Узенбай Айбек Узенбайұлы

18. Шаңытбаев Мағжан

 

0701000 Пайдалы қазбалар кен орындарын геологиялық түсіру, іздеу және барлау (түрлері бойынша) 4ГР-16Б

1

Абишаев Абзал

2

Абилбай Берік Улыкбанұлы

3

Айтбаев Жақсылық Нұрболатұлы

4

Амантұрлы Қуанышбек Жарасұлы

5

Әділов Бейбарыс Маратұлы

6

Әділхан Ержан Иланбайұлы

7

Даушов Нұрдәулет  Ибрахимұлы

8

Доғдырбай Олжас Еламанұлы

9

Жұмағазиев  Данияр Болатұлы

10

Қалиұллаев Нұрсұлтан Лесбекұлы

11

Кожанепесов Алмаз Аблайулы

12

Мамедалиев Берекет Жолдыбекұлы

13

Оразбаев Әділет Нұрғалиұлы

14

Өтебаев Ерлан Наурызбекұлы

15

Сайлауов Өркен Ғалымұлы

16

Сатыбалдиев Айдын  Көптілеуұлы

17

Төлеген Шаттық Амандыққызы

18

Турлан Алмагул  Тұрланқызы

19

Туремурат Тұрар  Жалғасұлы

20

Тұрақов Заңғар Серікұлы

21

Хасенов Әсет Мұратұлы

22

Шакиров Нарұл Ебердіұлы

23

Шәріп Жанарыс Әбілхасанұлы

24

Чанетов Бақыт Асқарұлы

25

Жаңабаев Арман Нурланұлы

 

0901000 Электр станциялары мен желілерінің  электр жабдықтары (түрлері бойынша) 4 МП-0901-16Б    

 

1

Аблаев Ахмет Қайратович  

2

Ақтілеу Нұрлан Ержанұлы  

3

Алмұратов Шоң Бауыржанұлы     

4

Аманжолов Бердібек Асқарұлы   

5

Бегімбетов Әділет Болатұлы      

6

Биданов Нұржан Байрамбаевич 

7

Есенбай Әлқадір Мақсатұлы

8

Есов Мұратбай Бишенбаевич

9

Жалғасбаев Бексұлтан Құтылбайұлы

10

Кубиев Нұрадин Азаматұлы

11

Қалбаев Ғазиз Ахметұлы

12

Мадяр Әділет Маратұлы

13

Нұрмұханов Мәди Берікбайұлы 

14

Өмірзақов Төлеміс Амангелдіұлы  

15

Сатыбалдиев Азизбек Берекетович

16

Сериков Нурхан Куванович

17

Төлепбергенов Қуандық Доқтырбайұлы

18

Тұрашов Жарасқан Тұрашұлы

19

Тұяқбаев Аслан Бақтыұлы

20

Умурбаев Нурсултан Ильясович

21

Худайбергенов  Канат Умирзакович

22

Хыдырбаев Арслан Эсбулатович

23

Элемес Ердаулет Саттибайұлы

24

Бекімбетов Бақытжан Таразыбайұлы

 

0911000 Электр және электрлі механикалық жабдықтарды  техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша)  4 МП-0911-16Б  

 

    

1

Айтбаев Кууандык Исенбайулы

2

Алиханов Рахат Ерланұлы

3

Амандықов Қайрат Милсович

4

Әминадинұлы Аранжан

5

Бердихан Өмірзақ Билалұлы

6

Бисенов Бекзат Ержанұлы

7

Бураев Бекзат Мирманұлы

8

Джагсылыков Ергалий Максетулы

9

Жалғасбаев Ғалымжан Тұрмағамбетұлы

10

Жетіру Әділет Құралбекұлы

11

Катаров Ерлан Нұрбергенұлы

12

Махсутов Дәурен Серікұлы

13

Мұратбай Ертай Қалдыбайұлы

14

Нәдіров Асқар Орынғалиұлы

15

Нурмухамедов Бақыт Базарбайұлы

16

Оспанов Эльдар Талғатұлы

17

Сактабаев Қанат Қырымгерейұлы

18

Сатаев Талғат Өмірбекұлы

19

Сатмагамбетов Атагозы Нурбаевич

20

Текебаев Сырым Аманжолұлы

21

Теңелбеков Мейірбек Абзалұлы

22

Тлешов Сабит Батаржанұлы

23

Утепберды Естай Асанұлы

24

Хужанов Канат Максадович

 

1504000 Фермер шаруашылығы(бейін бойынша)  1 ФШо/б-19 РБ

1

Калубаева Майхан Жаксылыковна

 

2

Караева Галия Исаевна

 

3

Кенжебаева Айпарша Турсынбаевна

 

4

Кудабаев Ергали Туркменбаевич

 

5

Разакова Улмекен Калыбаевна

 

6

Тураева Жамиля Абдимухановна

 

7

Айытжанов Жарас Довлетбаевич

 

8

Аманиязов Мурат Куандыкович

 

9

Ермагамбетова Марияш Абдуллаевна

 

10

Есетбаев Ержан Асауович

 

11

Жаксылыкова Патыма

 

12

Жамантаев Саятбек Наурызбаевич

 

13

Жидебаев Бауржан Ореишанович

 

14

Искакова Айнур Сайыновна

 

15

Каражанова Алтынай Амидуллаевна

 

16

Сагиндыкова Алия Жаксылыковна

 

17

Убайдуллаева Сабира Нурымбетовна

 

18

Ходжамкулов Сапаргалы Алпысбаевич

19

Хожаниязова Гульмира Акраповна

 

20

Хожахметов Жарас Нуркеевич

 

21

Ысыкбаева Гүләйім Джауынбайқызы

 

 

0510000 Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану (қолдану аясы және салалары бойынша) 3 ДП-17Б

1

  Атанбаева  Қарлығаш Мухтарқызы

2

Базарбай Жанар Довлетқызы

3

Бакиджанова Әсел Ходжамбетқызы

4

Бәшірова Гулзада Жумақызы

5

Васнецова Роза Васильевна

6

Джумашева Ақтоты Досанқызы

7

Есқара Үміт Нұрболқызы

8

Жанетова Сабрина Төреғалиқызы

9

Жаханбекова Айымгүл Даулетқызы

10

Жумаханова Назым Ерболқызы

11

Жүргенбай Лаура Жамбылқызы

12

Зинепқали Нұргүл Серікқызы

13

Исперзаева Гулшат Захметқызы

14

Кенжебаева Толқын Есетқызы

15

Қасымова Жазира Қайратқызы

16

Нұрлаш Гүлнұр Мырзабекқызы

17

Нысанбаева Камила Қайыржанқызы

18

Сатыбалдиева Жұлдыз Әскерқызы

19

Сахиева Ұлболсын Пишембекқызы

20

Суевбаева Айнұр Серікқызы

21

Шалатаева Айзада Базарбайқызы

22

Сүндетбаева Нұрай Абайқызы

23

Шуақова Шолпан Ақболатқызы

24

Жаңатуғанова Мөлдір Серікқызы

 

0515000 Менеджмент (қолдану аясы және салалар бойынша) 3 МР-17Б

1

Айтенова Нұрсәуле Байболқызы

2

Лепесбаева Айдана Лепесбайкызы

3

Айткулова Нуржайна Қуандыққызы

4

Аққадір Күмісай Қайратқызы

5

Алтыбаева Зарина Мұхтарқызы

6

Бердибаева Дилбара Айтмаганбетқызы

7

Бердиханова Мадина Ерболатқызы

8

Буранова Айгерим Маратовна

9

Диханбаева Әсел Тәжібайқызы

10

Жақсылықов Рамазан Салиұлы

11

Каипишова Хамар Сабитқызы

12

Калдыбек Нона Серікқызы

13

Конабаева Акнур Айдаболовна

14

Қараева Алима Ақатқызы

15

Қоблаш Әлия Нұрбайқызы

16

Қыдырбаев Бекзат Қалбайұлы

17

Мұқанбетқали Жансая Ізтұрғанқызы

18

Мұратбаева Данагүл Бауыржанқызы

19

Мұратбай Гауhар Орынбекқызы

20

Табылдиева Албина Нүрпейсқызы

21

Таңатарова Қырмызы Нұрғалиқызы

22

Текизбаева Салима Мыратмергеновна

23

Ускембаев Елдос Берикұлы

24

Юсупова Назгүл Ерболатқызы

 

0518000 Есеп және аудит 3 БР-17Б

1

Аманғалиева Альбина Ерланқызы

2

Аңшыбаев Серік Саламатұлы

3

Досмұрат Бақыт Болатбекқызы

4

Дочаев Абылай Докдырбаевич

5

Дүйсембаева Ляззат Серікқызы

6

Эсенов Орунбай Аламанович

7

Жақанов Жандос Жайлыбайұлы

8

Жаңабаева Баянсулу Абзалбекқызы

9

Қияқбаева Дилара Алдашқызы

10

Максимова Нурия Куаншбековна

11

Мұрат Мадина Бауыржанқызы

12

Мұратов Асылбек Муратұлы

13

Мұратов Берекет Сатымұлы

14

Нұрғалиева Сындар Сахиқызы

15

Нұрлы Мадина Амангелдіқызы

16

Рысбаев Нұр Бақтығалиұлы

17

Сарсенбаева Жанерке Орынбайқызы

18

Сарсенбай Зәмзия Рахметқызы

19

Хасанова Мереке Арыстанқызы

20

Шоханов Елдос Қылышбайұлы

21

Ізкен Ернұр Тілепбергенұлы

22

Эгизбаева Кенжегүл Мамбетовна

23

Баранкова Надежда  Михайловна

24

Қуанышбекова Жұлдыз Жалғасқызы

25

Сардарқызы Сәлима

26

Шарафадинова Құндыз Нұрланқызы

 

1305000 Ақпараттық жүйелер 3 АЖо/б-17Б 

1

Абдурахманова Айдана Садувакасовна

2

Каратабанова Салтанат Науризбаевна

3

Боранқұлова Іңкәр Наурызбайқызы

4

Демалысов Рафхат Жұмакелдіұлы

5

Жайылханова Әсия Түгелқызы

6

Жумахожаева Тилектес Ермекбайқызы

7

Инченбаев Бауыржан Наурзбекұлы

8

Назарбай Нұрбек Бисенбайұлы

9

Нұратдинов Адайбек Нұрымпатшаұлы

10

Тугелбаев Нурсултан Дауылбайулы

11

Халиева Айнур Оразбаевна

12

Чанкурбаева Индира Базарбаевна

 

1302000 Автоматтандыру және басқару 3 КИПиА-17 РБ

1

Елеусінов Жәнібек Сәрсенбайұлы

2

Мырзагельдиев Данияр Нурланұлы

3

Азнабакиев Абылай Исрайлұлы

4

Базарқанов Түзел Өмірбайұлы

5

Бөккелов Бағдат Берікбайұлы

6

Жексенбаев Бағдат Рахманұлы

7

Жұмабаев Әділет Бақытжанұлы

8

Жұмажанов Арман Серікұлы

9

Көшекенов Ғалымжан Жарылғасұлы

10

Қошаев Аян Жамбылұлы

11

Матенов Демесін Жарылғапұлы

12

Мектепбергенов Мейірбек

13

Өмірзақов  Бибарыс Қуанышұлы

14

Өтепов Нұрбол  Сабырбайұлы

15

Өтес Даулет Жоламанұлы

16

Сәндібай  Ғалымжан  Шалқарұлы

17

Сарсенбаев Аманкелди Абилакимулы

18

Теңгілбаев Ерлан Өмірбайұлы

19

Тлегенов Райымхан Ақылбекұлы

20

Тулебаев Қуандық Оразбайұлы

21

Түгелбаев Данияр Жексенбайұлы

22

Ізтұрған Нұртас Жақсыбайұлы

 

1203000 Теміржол көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару            3 ТЖ-17РБ

1

Меке Нұрсәт Ролланұлы

2

Айбергенова Ырыс Нұрлыбекқызы

3

Алимбаев  Парахат Рахимович

4

Аманжол Зульфия Қыдырбайқызы

5

Байжанов Жұмасат Бақытұлы

6

Байнуров Береке Абзалуғли

7

Бекимбетов Жадырасын

8

Бекмухамбет Қуандық Тлепбайұлы

9

Ескалиев Манарбек Хамитулы

10

Жұмаберді  Жандос Сабитұлы

11

Колдасбаев Ерсултан Саматулы

12

Конулкошов Бекарыс Серкебаевич

13

Қонарбаев Мирас Амангельдіұлы

14

Құндақбаев Мұхамбетәли Кенжеғалиұлы

15

Насихатов Жарас Берікбайұлы

16

Наурызхан Ғазиза Серікқызы

17

Нұранов Жансейит Утегалиулы

18

Нұртілеуов Мәди Асылбекұлы

19

Рзағұл Наурызбек Бисембайұлы

20

Сарсенбаев Бауыржан Сакиұлы

21

Серікбаева Салтанат Талапқызы

22

Түркменбаев Берекет Қайратұлы

23

Турумбаев Нурбек Нуржигитович

24

Түзелбаев Ерасыл Аманбайұлы

25

Утегенов Едилбек Ермекович

 

1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша) 4ЭВТа-16Б

1

Жанабаева Алтын Тавынова              

2

Нықназар Дамир                           

3

Суюндыкова Динара Апиновна   

4

Агулов Серік Бахытжанұлы               

5

Базарбаева Айдана Сағындыққызы     

6

Ерувбаев Жандос Сундеталиулы       

7

Есениязов  Темірлан Сұңқарұлы

8

Жалғасбай АйданаТұрмағамбетқызы

9

Келдібаев Жансугір Маратұлы     

10

Қойшыбаев Асылбек Сегізбайұлы    

11

Мусаев Мадияр Мусаұлы         

12

Мурзабеков Асқар Сырымбайұлы  

13

Мырзабеков Мақсат Нұрымбиұлы   

14

Усенов Нурбек  Махамбетович            

15

Утебеков Көбейсін Тағанбайұлы       

16

Ізтұрғанова Ақтоты Сәттіғұлқызы   

 

1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)     4ЭВТб-16Б  

1

Альджанов Нұрлан Ордабайұлы

2

Амангелдиев Нұрболат Рахметұлы

3

Бөрекешова Жаңылсын Амандыққызы

4

Жумаханов Саяуыш Жубанышұлы

5

Жумабаев Бекслан Бурабекулы

6

Ителгиев Нурасыл Найзабекұлы

7

Көлдеубаев Сұңғат Аманғалиұлы

8

Қадырбаева Азиза Нурадиновна

9

Қалиев Темірлан Серікұлы

10

Қойлыбаева Жұлдыз Есқуатқызы

11

Козбакаров Нуркадам Аралбаевич

12

Нұрсапов Жайық Нұрланұлы

13

Теңес Ғалымжан Нұрболатұлы

14

Усенов Азамат Айткулиевич

15

Өмірханова Жайнасын  Өмірханқызы

 

 

 

 

 

 

 

 

0809000 Мұнай мен газ кенорындарын пайдалану (бейін бойынша) 1ЭНГС-19К

1

Алдабергенов Бекзат Жаңабергенұлы

2

Амангелдиев Саясат Жансейітұлы

3

Аязбай Нұрболсын Еркінұлы

4

Бердіханов Азамат Ермұханұлы

5

Қуанышбеков Келімберді Қалиұлы

6

Қойшығұл Салтанат Бауыржанұлы

7

Нұргелдиев Дархан Аманғалиұлы

8

Сәрсенбаев Жәнібек Жұмабекұлы

 

1302000 Автоматтандыру және басқару 1 АТП-19К

1

Алдабергенов Рахим Оспанұлы

2

Ғайнулла Ербол Сағидоллаұлы

3

Дауылбаев Қуаныш Ақмаратұлы

4

Дәнекеров Берекет Өтесінұлы

5

Избасаров Бейбарыс Кыдырбекович

6

Нұрмағанбет Жаңай Әлімжанұлы

7

Сисенов Темирлан Жолдыбайұлы

8

Тауызбеков Айбар Абзалұлы

9

Толепов Айса Болатбекұлы