О.Тұрмағанбетұлы атындағы Маңғыстау индустриалды техникалық колледжін бітіруші түлектер

 

2017 - 2018 оқу жылында Маңғыстау индустриалды техникалық колледжінің түлектері төмендегі мамандықтар бойынша бітіріп шықты:

 0507000 – «Қонақ үйі шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру»

0510000 – «Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану» ( салалары бойынша)

0518000 – «Есеп және аудит (салалар бойынша)»

0802000 – «Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану»

0805000– «Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау»

0807000 – «Мұнай және газ өнеркәсібінің жабдықтарына техникалық  қызмет көрсету және жөндеу»

0808000 – «Мұнай, газ өңдеу және химия өнеркәсібінің жабдықтарына техникалық күту және жөндеу» (түрлері бойынша)»

0819000 – «Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы»

0901000 – «Электростанциялардың электржабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша)»

0911000 – «Электр және электромеханикалық құралдарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша)»

1108000 – «Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету» (түрлері бойынша)

1203000 – «Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару»

1203000 – «Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару»

1302000 – «Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша)»

1304022 – «Байланыс құрастырушы-кабельші»

1401000 – «Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану»

 

0507000 – «Қонақ үйі шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру» 4ОГХ-14Б

  1. Алиханова Марал Максаткызы
  2. Балабаева Айдана Саламатқызы
  3. Жарасқанова Гүлдана Жарасқанқызы
  4. Жексенбаева Гулдана Абдулхамитқызы
  5. Жумабаева Айнұр Рейимбаевна
  6. Көшекбаева Мөлдір Бектұрдықызы
  7. Калмуратова Айгерим Сулейменкызы
  8. Мектепбаева Әсем Асылбекқызы
  9. Нурмуханова Камшат Кикбаевна
  10. Нұрбергенова Мөлдір Туркменбайқызы
  11. Сәрсенбаева Жанна Асқарқызы
  12. Сейсенова Бахыт Мухтаровна
  13. Смадиярова Үміт Ғаниқызы
  14. Турарова Ақмарал Етмишбайқызы
  15. Умбетова Анара Бекбердыевна
  16. Умбетова Динара Бекбердыевна
  17. Усенбаева Камчат Ордабаевна
  18. Шоханова Аида Мұханқызы
  19. Якудаева Гүлжайна Қаржаубайқызы

 

0510000 – «Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану» 3ДП-14Б

  1. Айсабаева Қаншайым Сабырбайқызы
  2. Аманжолдова Салтанат Нұрлыбекқызы
  3. Аққұлова Жадыра Жеткізгенқызы
  4. Базарбаева Айнұр Серікбайқызы
  5. Берикова Сандуғаш Қанатқызы
  6. Бекбаева Мадина Нұхықызы
  7. Демегенова Камшат Тілегенқызы
  8. Ермекбай Мәншүк Атабекқызы
  9. Жақсылықова Жансая Мұратқызы
  10. Жолдас Ғасырбек Жаңайұлы
  11. Күзембай Фариза Іңірбайқызы
  12. Кемеледин Айгерім Тоскалиқызы
  13. Кылычева Аймекен Инабатовна
  14. Қарағаева Әнел Ермуханқызы
  15. Қонысова Айдана Юсупқызы
  16. Рахманова Сұлушаш Қылышқызы
  17. Сұлтанова Алтынай Мәдиқызы
  18. Текизбаева Нағима Мыратмергеновна
  19. Тұрғалиева Арайлым Ақылбекқызы
  20. Тынышова Гүлден Мұратқызы
  21. Юсупова Гүлден Нұрдаулетқызы
  22. Юнисова Дина Ғабитқызы
  23. Сембаева Мөлдір Бақытқызы

 

0518000 – «Есеп және аудит (салалар бойынша)» 3ЭБУ-14Б  

  1. Аманбаев Асқарбай Оразбаевич
  2. Бегалы Рахим Маратұлы
  3. Белбаев Ерқожа Аршынұлы
  4. Бурабекова Ақгүл Дүзелбайқызы
  5. Дербетова Нұрсауле Джумагалиевна
  6. Елубаев Ахмед Шарападинұлы
  7. Есенова Айдана Сәрсенбекқызы
  8. Жәрдемова Асылайым Еламанқызы
  9. Ишниязова Жазира Бақытқызы
  10. Кенжебекова Дариға Аманқосқызы
  11. Қоханбаева Айдана Сәбитқызы
  12. Қалдықұлова Мая Тұрдықожақызы
  13. Қасанова Аслан Талғалұлы
  14. Лепесбаев Сүндет Қаржаубайұлы
  15. Мұратбай Айнұр Базарбайқызы
  16. Нұрлыбаев Олжас Жаңабайұлы
  17. Нурибаев Тимур Рахманович
  18. Салық Жанәділ Тұрарбекұлы
  19. Сәрсенбаева Майра Артықбаевна
  20. Сүйінова Әсем Байжанқызы
  21. Тайлекен Айзада Айтбайқызы
  22. Таймұратова Жанна Жұмабекқызы
  23. Тасмағанбетов Абзал Райымбердіұлы
  24. Текизбаева Асима Мыратмергеновна
  25. Утегенова Элдана Нұрсұлтанқызы
  26. Узақбергенова Гүлдана Алламбергенқызы
  27. Хасенова Әсел Мұратқызы
  28. Айдарбекова Динара Рахатқызы

 

0802000 – «Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану» 4СНГП-14Б                                         

  1. Асекеш Бағдат Төлеубайұлы
  2. Бекмұратов Сыйлыбай Аралбайұлы
  3. Бүркітбаев Нұрдаулет Төреханұлы
  4. Езіханов Данияр Мақсатұлы
  5. Ерсұлтанов Аян Қалиұлы
  6. Жарылғапов Сағындық Айжарықұлы
  7. Жоламанов Айтмұрат Рахмаұлы
  8. Зайров Дастан Терекұлы
  9. Ибрагимов Еламан Исаевич
  10. Күмісбаев Серік Жаңабайұлы
  11. Қожабаев Нұрбек Бекболатұлы
  12. Мусабаева Мәдина Қамбарқызы
  13. Мингисов Нұрболат Уразбайұлы
  14. Нұрадин Нұрберген Насраддинұлы
  15. Нұржан Ернар Қайратұлы
  16. Өтеу Берікқали Қанатұлы
  17. Ізмағанбетов Еркін Жексембекұлы
  18. Сатыбалдиев Ақылбек Алдабергенұлы
  19. Қуандықов Серік Амангелдіұлы
  20. Беркалиев Ислам Батканиевич

 

0805000– «Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау» 4ТХНГ-14Б

  1. Абдигалиев Тойлибек Алтынбекович
  2. Ағаниязов Әділбек Реджепұлы
  3. Аманқосов Бақытберген Маратұлы
  4. Азбергенова Динара Асқарбекқызы
  5. Әлімжанқызы Алтынай
  6. Әдбімұрат Жұбаныш Ғабиденұлы
  7. Джуманиязов Ғалымжан Бекмурзаевич
  8. Дүйсенғалиев Нұрсолтан Асқарович
  9. Елемесов Бекзат Мақсатұлы
  10. Есенжанов Әлихан Беркінжанұлы
  11. Жаңатуған Нұрбол Маратұлы
  12. Жаңатуған Ерлан Бекұлы
  13. Жалықова Райхан Ильясқызы
  14. Кисбай Бексұлтан Ахметұлы
  15. Қияқбаев Әділғазы Өтемісұлы
  16. Қияқбаев Әлішер Алдашұлы
  17. Құлов Батырбек Кенжебайұлы
  18. Ораз Әулиет Қуанышбекұлы
  19. Орынбасарова Гүлбану Ақылбекқызы
  20. Сатурлиев Бауыржан
  21. Сәуірбаев Оразалы Қазанбайұлы
  22. Смет Ляззат Абдуллақызы
  23. Тилеуов Дәурен Акимович
  24. Хамитбеков Мадияр Абдыхалықұлы
  25. Ізтұрғанова Жанар Асхатқызы
  26. Юсупова Динара Қалмұратқызы
  27. Шораев Бексұлтан Оразбаевич
  28. Таишиев Нұрлан Талғатұлы
  29. Мұқышев Бекзат Болатұлы

 

0807000 – «Мұнай және газ өнеркәсібінің жабдықтарына техникалық  қызмет көрсету және жөндеу»  4ТН-14Б

  1. Алданов Нұрпейіс Жәрдембайұлы
  2. Абдирова Камила Оскинбаевна
  3. Асанбаев Нұрболат Әшірұлы
  4. Аманов Нұрболат Серікұлы
  5. Әжіғали Дәурен
  6. Әзірбаев Заманбек Қайырбекұлы
  7. Байкулов Жанат Масатович
  8. Батқамбаев Наурызбек Нурбекұлы
  9. Бүркіт Бекболат Асқарұлы
  10. Дыбысов Абдурахман Абилгожаевич
  11. Джанибеков Айтжан Докторбайұлы
  12. Жаңбырбаев Асылбек Борабайұлы
  13. Исаев Мақсат Құрманбайұлы
  14. Қадыров Мұңал Бухарұлы
  15. Мизамбаев Жандос Мұратұлы
  16. Маскарова Жамила Амангелдіқызы
  17. Максимов Жандос Серікович
  18. Мұқанов Амалбек Әділұлы
  19. Нұрлаев Шынболат Есенбайұлы
  20. Өткілбай Елнұр Үзімұлы
  21. Сұлтаниев Үмбет Нұртайұлы
  22. Теңелбек Мейрамбек Абайұлы
  23. Түркменбаев Айдос Сәттіғұлұлы
  24. Тыныш Елтай Әсетұлы
  25. Утегенов Бекзат Ерсултанұлы
  26. Шайхиев Еркебұлан Нұрдаулетұлы
  27. Шамянов Жасұлан Ерниязұлы
  28. Шалкинбаев Нұрзат Нұрланұлы
  29. Жұмағұлов Аслан Ермұханбетұлы

 

0808000 – «Мұнай, газ өңдеу және химия өнеркәсібінің жабдықтарына техникалық күту және жөндеу» (түрлері бойынша)»  4ТХ-14Б

  1. Ақжигитов Бақберген Базарбайұлы
  2. Аяганов Данияр Алтаевич
  3. Бегимқулов Қуанышбек Асхатұлы
  4. Базарбаева Жанар Әнесқызы
  5. Джамгабулов Бекдәулет Қуанышбекұлы
  6. Балтабаев Ерлан Кемалатдинұлы
  7. Дүйсекен Кемелхан Болатұлы
  8. Дандыгулов Азамат Бекбатырұлы
  9. Жұмаев Берекет Нуржанұлы
  10. Қоңыршаева Жанаргул Кеңшілікқызы
  11. Махамбетов Бекжан Махамбетұлы
  12. Медеубаев Султан Талгатович
  13. Онайбаев Бийсултан Куанышулы
  14. Патшабай Ислам Қамбарұлы
  15. Сұлтангалиев Бауыржан Келдибайулы
  16. Тыныш Бекалы Тілеубергенұлы
  17. Ұзақбаев Азамат Жеңісұлы
  18. Хұсайынов Жәнібек Әлібекұлы
  19. Қалиев Бауыржан Әминұлы
  20. Өсербай Елдос Сайынұлы
  21. Тағанбаев Әсет Куанышбекұлы

 

0819000 – «Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы» 4ПНИГ-14Б

  1. Ақбердиев Райымбек Жамбылұлы
  2. Асанов Нурлыбек Куанышбайулы
  3. Асанов Куаныш Асанович
  4. Ассаров Алиби Жүсіпбекұлы
  5. Баланаев Бекмұрат Қанатұлы
  6. Бейімбетов Іляс Бейімбетұлы
  7. Берік Нұрдәулет Таңатұлы
  8. Бисенбаев Әлішер Ерболұлы
  9. Бекланов Куанышбек Оразғалиұлы
  10. Даулов Райымбек Ержанович
  11. Дауш Нұрболат Ибрахимұлы
  12. Жандулаев Азат Асқарұлы
  13. Кошбаев Косай Молниязович
  14. Көбейсінов Ренат Асылбекұлы
  15. Нуров Гусан Абайұлы
  16. Нұржауов Жандос Асетұлы
  17. Орынбасаров Шерзат Шалқарұлы
  18. Өскенбаев Нұржан Жанғабылұлы
  19. Өтегенов Берік Шалдырбайұлы
  20. Сайын Теміржан Сайынұлы
  21. Сатмағамбетов Сүндет Сатмағанбетұлы
  22. Серікбаев Марлен Серікбайұлы
  23. Смагулов Ерманас Болатович
  24. Тангатаров Арсен Абдулбекович
  25. Тасмағамбетов Медет Райымбердіұлы
  26. Дәулетов Бақытжан Бекбергенұлы
  27. Кобейсинов Бексултан Нургалыевич
  28. Нурлыбаев НурмухамметКадыргалиевич

 

0901000 – «Электростанциялардың электржабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша)» 4МП0901-14Б

  1. Аятбергенов Әділбек Әскербайұлы
  2. Даужанов Еркебулан Ергалиулы
  3. Ермаков Айдос Мырзабаевич
  4. Кенжебаев Төлеген Бисенбиұлы
  5. Кияшев Канат Аскарович
  6. Мұхтахиев Ербол Жұмабекұлы
  7. Саламатов Нұржан Оспанұлы
  8. Сұлтан Нұржан Құдайбердіұлы
  9. Темірханов Алтынбек Серікұлы
  10. Ходжамкулов Ержан Сапаргалыевич
  11. Шоғыбаев Әлібек Болатбекұлы
  12. Орынбасаров Бекарыс Орынбасарұлы
  13. Тенгизбаев Мурат Карлыбайулы
  14. Базарбаев Берікбай Сәндібайұлы
  15. Азанқұлов Берекет Қалдыбайұлы

 

0911000 – «Электр және электромеханикалық құралдарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша)»  4МП0911-14Б

  1. Акжигитов Серик Узакбайұлы
  2. Ануарбеков Исламбек Аманбайулы
  3. Байлыев Нурлан Танжарыкович
  4. Ермекқали Нұрдәулет Серікқалиұлы
  5. Жақсылықов Нұрлан Аманқосұлы
  6. Жемерхан Бексұлтан Сулейменұлы
  7. Жұмабаев Батырбек Таңатарұлы
  8. Козайдаров Сундетбай Сарсенбаевич
  9. Қайратқалиев Нұржан Қайратқалиұлы
  10. Қайрғали Ақылбек Зинадинұлы
  11. Қоқанбай Жәнібек Қайратұлы
  12. Қуанышов Сүндет Жайлыбайұлы
  13. Қошаханов Мағжан Асанұлы
  14. Нургалыев Бекболат Тойлыбайевич
  15. Тілеукаев Ермек Рзабекұлы
  16. Асанов Серик Чабаевич
  17. Түркестанов Тойлыбай Амангелдіұлы
  18. Төлеген Дулат Бақытұлы
  19. Элдешов Асхат Айтмұханбетұлы
  20. Үндібаев Наурызбек

 

1108000 – «Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету» (түрлері бойынша) 4ЖДПС-14Б

  1. Әбенова Гүлдана Наурызбайқызы
  2. Бақтыбаев Жеңісбек Серікұлы
  3. Бақытжанова Айнагүл Қарабайқызы
  4. Дарханова Дана Ғаниқызы
  5. Даулыханов Барысбек Сагынгалиевич
  6. Есбаев Есет Ерболұлы
  7. Ермаханов Ыхлас Аймуратович
  8. Жармағанбетов Самат Құрманғазыұлы
  9. Жаукеева Жұмагүл Базарбайқызы
  10. Жалғасбаев Жанболат Сисенбайұлы
  11. Жолдыбаева Анар Қуанқызы
  12. Исмайлов Сәндібек Қуанышұлы
  13. Кулданов Нурсултан Есназарович
  14. Кантарбаев Турар Ерланұлы
  15. Құрбанбаев Бекболат Сәндібайұлы
  16. Майлыбаев Ақылбек Жалғасұлы
  17. Нурбаров Айдын Мухитулы
  18. Советов Жандос Усербайулы
  19. Сұлтанова Назерке Доғдырбекқызы
  20. Худайбергенов Жамбыл Улукпанович
  21. Убенов Бауыржан Максатович
  22. Шеркешбаева Тұрсынай Талғатқызы
  23. Аманов Нұрболат Қонақбайұлы
  24. Нурадилов Ерлан Нурадилулы
  25. Ермеков Жандос Жолмырзаевич
  26. Шаухаров Улан Куралбай уғли

                           

1203000 – «Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару» 4ЖД1203-14Б

  1. Амангелдиев Алихан Бисенбайұлы
  2. Аманқосов Әділбек Сүйіндікұлы
  3. Азан Мереке Бисенбекұлы
  4. Бауке Камшат Жинақбайқызы
  5. Бектұрғанов Нұрболат Жаңақозыұлы
  6. Гайниев Бибарыс Алфаридұлы
  7. Ғиндашев Ізбасқан Лафитұлы
  8. Джамеков Танатар Максотович
  9. Жалғасов Нұрсұлтан Ілесбайұлы
  10. Жүзбаев Рахымжан Бауыржанұлы
  11. Исенбаев Ерболат Есенгалиевич
  12. Кеңесбай Ғабиден Сәрсенғалиұлы
  13. Кекілбаев Жолдыбек Мәмбетұлы
  14. Мағу Ержан Ұзақбайұлы
  15. Мұқамбетова Жансая Ағдосқызы
  16. Мұхамбетов Белес Айдосұлы
  17. Нұрғалиева Салтанат Мұратбайқызы
  18. Орақбаев Мақсат Мұсаұлы
  19. Орынбаев Асылбек Аманғалиұлы
  20. Уткилбаев Ербол Жетибаевич
  21. Эдилов Руслан Усенович
  22. Абдыев Қарасай Жоламанұлы

 

1203000 – «Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару» 4ЖД1203-14Б                        

  1. Алимбаева Камила Асановна
  2. Бейіл Ибрахим Қалымжанұлы
  3. Естемесова Карлыгаш Сисенбайкызы
  4. Жақсылықов Абылай Жеткізгенұлы
  5. Жақсылықова Әдемі Бисенбайқызы
  6. Изтурганов Бердибай Илесбайұлы
  7. Каратабанов Саламат Наурызбайұлы
  8. Кушербай Нұржанат Тайрқызы
  9. Кизатова Жайнат Жетыбайқызы
  10. Қаржаубаева Самал Сергейқызы
  11. Койчибаев Мақсат Аманбаевич
  12. Құлдыбасов Жансерік Оспанұлы
  13. Найжанов Ғалымжан Ақатұлы
  14. Нурасылов Амирбек Адайбайұлы
  15. Сағындықова Айдана Пірімбекқызы
  16. Сағынбаева Қамар Ахметқызы
  17. Түрекенова Анар Болатқызы
  18. Хожабаева Мөлдір Майрамбаевна
  19. Ходжаназарова Асия Низаматдиновна

 

1302000 – «Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша)» 4АТП-14Б

  1. Абдурахманова Алия Колбаевна
  2. Болатбаев Мейіржан Айболатұлы
  3. Бөлекбаев Айдос Болатбекұлы
  4. Беркалиев Нурлыхан Кемалханович
  5. Бишен Балгабай Оракулы
  6. Досанов Аманқос Қуанышқожаұлы
  7. Жаңабай Рүстем Жетібайұлы
  8. Жолдас Қуаныш Төлегенұлы
  9. Жолдымұратова Лаура Турланқызы
  10. Жайлыханов Нұрсұлтан Жұбанышұлы
  11. Исперзаев Бекзат Захметович
  12. Ізтұрған Лаура Амангелдіқызы
  13. Ізбасаров Әнуар Боранбайұлы
  14. Карамурзаев Насихат Довлетмурадович
  15. Қойшыбаев Арыстан Айдарбекұлы
  16. Көбиев Нұрсат Болатұлы
  17. Мәди Айбек Мүслімұлы
  18. Мышаев Нұрдаулет Амагелдіұлы
  19. Рахметов Самат Сәуірбердіұлы
  20. Рабаев Бекбосын Мизамбекұлы
  21. Садыров Кайрат Асылбекович
  22. Сапаров Фирдоуси Асқарұлы
  23. Сердалиев Қанат Абайұлы
  24. Тақтабеков Амандық Сейітжанұлы
  25. Тәтіман Қамбар Қосболұлы
  26. Хусеинов Ақтанберді Батыржанұлы
  27. Шамов Серікболсын Қазыбекұлы
  28. Садинов Нурлан

 

130402 - 2 Байланыс құрастырушы-кабельші 4БҚ-17Б

  1. Аманберді Азамат Шалқарұлы
  2. Бердімұратова Жансая Жақсығұлқызы
  3. Болтекова Гурбангүл Танбаевна
  4. Дузанов Жанарыс Данатарович
  5. Егізбаев Саламат Сәрсенбекұлы
  6. Еркебайқызы Орал
  7. Жексенбай Айбын Жексенбайұлы
  8. Жуманиязова Айсулу Жеткербайқызы
  9. Зинуллин Жасұлан Русланұлы
  10. Исаев Нұрболат Исаұлы
  11. Исаев Саян Исаұлы
  12. Исагалиев Серик Асхатович
  13. Казиев Нурбол Тлепбаевич
  14. Қартбаев Қасымжомарт Ықыласұлы
  15. Қосаев Өмірбек Рахметұлы
  16. Қосымбаев Асқар Қобланұлы
  17. Нурлыбаев Абаи Алшынбекулы
  18. Пак Алексей Владимирович
  19. Санайкулиев Далюбай Куанулы
  20. Игдиров Кайрат Сабырович
  21. Сарсенбаев Жансеит Сатигулович
  22. Сатыбалдыев Айбек Оразбаевич
  23. Сисенбаев Нұрлыбек Айбекұлы
  24. Тұрлан Бекжан Ілесбайұлы
  25. Шуақов Жансерік Ақболатұлы

 

1401000 – «Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану»  4ПГС-14Б

  1. Алихан Султан Жаңбырбайұлы
  2. Айтқожа Данияр Мұратұлы
  3. Асанов Берекет Еламанұлы
  4. Атамұратов Райымбек Бауыржанулы
  5. Багдашов Кадырбек Кулбаевич
  6. Бокаева Карлыгаш Нурмуханбетовна
  7. Бөлекбаев Ақылбек Жәнібекұлы
  8. Иксатова Әсел Сабырғалиқызы
  9. Кодиров Бекболат Куанышович
  10. Караманова Ләззат Жетекқызы
  11. Қуанышева Алтыншаш Мырзақанқызы
  12. Куанышев Мирас Жолдасұлы
  13. Нұратдин Айдана Бердіханқызы
  14. Нұржігітов Сәрсенбек Қайратұлы
  15. Оңайбаев Қадырберген Нұржанұлы
  16. Сағидуллаұлы Әлішер
  17. Сантуров Джамбул
  18. Сисенбай Асылбек Айбекұлы
  19. Тадженбаева Ғазиза Жанарысқызы
  20. Туралиев Азамат Прахатұлы
  21. Тілеуқұлова Жазира Сисенбайқызы